Як заснути? Метод військового сну

Військовий трюк, щоб заснути, є одним із найбільш обговорюваних трюків зі сном від TikTok [1]. Говорять, що, «за даними американських військових, ця техніка сну працює для 96 % людей, які її практикують, але на її освоєння може знадобитися 6 тижнів». Більшість людей, які пробували цей трюк, були в захваті від нього.
Як же заснути?
Потрібно лягти на спину, розслабити м’язи обличчя та звільнити тіло від напруги. Далі потрібно уявити заспокійливий сценарій, щоб очистити свій розум. І лише тоді, коли ваш розум «почне блукати», внутрішньо повторюйте «не думай, не думай, не думай» доти, поки ви не заснете. Більш детально техніка описана за посиланням [2].
Фото зі сторінки Вахтанга Кіпіані у Facebook
Це вже четвертий трюк з мого циклу «Як заснути?». Перші три опубліковані раніше в моєму блозі «Навколомедичні нотатки» [3].
Наприкінці я знову нагадую про свій метод «заснути». За півгодини до сну заварюю заспокійливий чай з ромашки, м’яти або меліси. Якщо немає бажання возитися з чаєм, то п’ю капсулу Сонорміну [4]. Це комплекс заспокійливих трав, синергічно поєднаних з мелатоніном.
Спробуйте і ви, шановні читачі, використати трюк військового сну, щоб заснути.
д.х.н., проф. Сергій Ярмолюк,
Громадська спілка «НВЦ фітопрепаратів «ДОБРАДІЯ»,
Інститут молекулярної біології і генетики НАН України
Підписуйтесь і читайте НАВКОЛОМЕДИЧНІ НОТАТКИ в Telegram https://t.me/dobradija і Twitter https://twitter.com/harbals4you.

В українському інтернеті часто публікуються короткі статті, присвячені суперфудам, які допомагають перебороти стрес

Синдром вигорання менеджера (СВМ) – поширене явище, пов’язане з хронічним професійним стресом, що може призвести до

Нервовий зрив, також відомий як виснаження, може бути спричинений різними факторами. Деякі можливі причини, які мож