Які рослинні адаптогени входять до п’ятірки лідерів?

Офіційна наука вивчала і продовжує вивчати властивості адаптогенів та як саме вони працюють.
У лідерах з ефективності найпоширеніші рослинні адаптогени. Вони мають найширший спектр дії. Можливо, причина їхньої популярності полягає в тому, що вони вже вивчені. Йдеться, зокрема, про родіолу рожеву, ашваганду, женьшень, елеутерокок, китайський лимонник, гриби чага і кордицепс, ягоди годжі й обліпихи, мумійо, імбир, куркуму, часник, розмарин та базилік. Цей перелік досить великий.
Однак дати однозначну відповідь «що від чого допомагає» досить проблематично, оскільки адаптогени діють системно і впливають на неспецифічні реакції, нормалізуючи їх.
«Існує думка, що адаптогени це такий натуральний варіант заспокійливого. У певному сенсі так і є, але це колосальне спрощення, – пояснює Франческо Маротта, кардіолог і лікар клініки Chenot Palace Gabala. – Наприклад, та ж родіола рожева може добре допомогти в роботі із зайвою вагою, оскільки вона нормалізує гормональний фон і знижує рівень кортизолу, хронічне підвищення якого сприяє розвитку ожиріння. З цієї ж причини вона може стати чудовою підмогою у лікуванні кардіологічних проблем, пов’язаних із підвищеним рівнем стресу. Але сказати, що «родіола лікує ожиріння і серцеву недостатність», ми не можемо. Це некоректно».
До речі, родіола рожева і женьшень входять до складу фітокомплексу «ВІКТОРІН». Завдяки синергічній дії цих рослин загальний позитивний ефект препарату набагато вищий за ефективність кожного компонента окремо.
ВІКТОРІН – енергетичний адаптоген. Він заряджає організм необхідною життєвою енергією, допомагає позбутися хронічної втоми, захищає від стресу, сприяє покращенню фізичної та розумової працездатності.

Благодійний фонд «Підтримай ветеранів війни» допомагає нашим військовим, які зазнали важких поранень і потребують р

Кажуть, що найкращий спосіб підняти настрій та додати енергії – з’їсти шоколадку або кілька цукерок... При стрес

Хвороба чи стан Синдром хронічної втоми – особливий стан. Це щось середнє між хворобою і здоров’ям. Ближче до зд