Як часто чоловіку потрібно ходити до туалету?

Сечовипускання 4–8 разів на день – це норма. Вставати вночі 1 раз – теж.
Кількість денної сечі має становити ⅔ від загальної кількості. Важливо, щоб порція сечі була достатньою. Якщо людина ходить до туалету часто і помалу, то, швидше за все, сечовий міхур неправильно реагує на такий обсяг. Причини можуть бути різними, але у чоловіків найчастіше це захворювання передміхурової залози.
Яке б не було захворювання простати, воно призводить до її збільшення та здавлення каналу уретри. Сечовому міхуру стає складно продавлювати сечу через сечівник. У такому стані він довго працювати не може, що призводить до порушення його нервової регуляції. І це закінчується тим, що сечовий міхур починає зайво часто виганяти сечу та навіть на невелику кількість реагувати скороченням. Це так звані ознаки гіперактивності сечового міхура.
Чи можна це вилікувати? Звичайно. Якщо причина у збільшеній передміхуровій залозі, то це усувається або за допомогою медикаментозних препаратів (у тому числі й рослинних), або хірургічно.
А як стосовно жінок? Для них вважається нормою до 10 сечовипускань на добу. Якщо позиви виникають частіше, можна припустити розвиток патологій в організмі. Однак часте сечовипускання не завжди говорить про хвороби.
Почастішання спорожнення сечового міхура можуть спровокувати вагітність, вживання напоїв, що мають сечогінну дію (кави, зеленого чаю, компоту з калини), фізичні навантаження, переохолодження організму, прийом ліків, що мають діуретичні властивості, закінчення менструального циклу або супутні захворювання – наприклад, діабет або інфекції сечовивідних шляхів.

Я приймаю мелатонін, але він чомусь не працює. Такі скарги періодично надходять від тих, хто намагався налагодити с

Труднощі із засинанням – більша половина скарг при проблемах зі сном. Існує багато методик, що допомагають засну

Для мене, як патофізіолога, ефективність будь-якого препарату починається з експериментів на тваринах. Якщо діє на