5 найкращих природних імуностимуляторів
Імуностимулятори – це речовини, які посилюють роботу імунної системи, прямо або опосередковано підвищуючи активність будь-якого з її компонентів: вони підсилюють як вроджений, так і набутий імунітет.
Імуностимулятори підтримують наш організм у хорошій формі, щоб йому було легше боротися з інфекціями, вірусами і бактеріями. Натуральні імуностимулятори у природний спосіб дають змогу організму знищувати віруси й мікроби без застосування лікарських препаратів.
1. Чорна бузина
Окрім відмінної імуностимулювальної дії, ця рослина є ще й антиоксидантом, знижує рівень холестерину, покращує серцеву діяльність. Вона допомагає в лікуванні кашлю, застуди, грипу, бактеріальних і вірусних інфекцій.
2. Вітамін С
Про нього, напевно, все вже сказано. Вітамін С є, мабуть, найпопулярнішим засобом підвищення імунітету в усьому світі. Він не надто дорогий у виробництві, міститься в багатьох фруктах і овочах. Аскорбінова кислота (вітамін С) не виробляється в організмі людини, тому її потрібно отримувати разом з їжею.
3. Ехінацея
Ця рослина стимулює імунну систему. При її прийомі кількість імунних Т-клітин збільшується, тим самим допомагаючи лімфоцитам запобігати росту шкідливих мікроорганізмів в організмі.
4. Прополіс
Потужний підсилювач імунітету. Містить до 60 % смолистих речовин, близько 30 % воску, 10 % ефірних олій і пилку. Він багатий на амінокислоти та вітаміни.
Його цінують за антибактеріальну дію. Він дуже успішно знищує багато вірусів, грибів і бактерій, які атакують нашу імунну систему.
5. Цинк
Важливий елемент, який входить до складу понад 200 ферментів. Як цинк захищає нас від хвороботворних мікроорганізмів? Він поєднується з різними хімічними речовинами й успішно відображає напади хвороб. Важливо не зловживати цинком, адже його передозування призводить до протилежного ефекту – зниження імунітету.
Джерело: http://bit.ly/385lwez

Піти на прийом до уролога – для чоловіка це означає визнати свої чоловічі проблеми, визнати себе хворим. Візит

Адаптогенами називають речовини (переважно рослинні компоненти), які допомагають організму справлятися з навант

Ви не висипаєтеся? Важко засинаєте? А раптом у вас безсоння? Відповідаємо на ці та інші запитання. 1. Як точ