Відгуки про дієтичні добавки «Добрадія»

Експертна думка лікарів, фармацевтів, науковців
Тичковський Євгеній Володимирович
Тичковський Євгеній Володимирович

лікар-психотерапевт, керівник і засновник психотерапевтичного центру «Mental Traumatherapy Tychkovsky Centrum»

Психіатром і лікарем-психотерапевтом я працюю з 1984 року. Практикував у Світловодську, Києві, зараз – у Львові. Спеціалізуюсь на лікуванні неврозів.

Неврози – це душевні розлади, викликані психотравмуючими чинниками. Основними проявами неврозів є тривога, пригнічення настрою, швидка втомлюваність, головні болі. А найбільш дошкульними є розлади сну.

Враховуючи той факт, що головним інструментом психотерапевта є слово, я не є прихильником синтетичної психофармакотерапії.

У випадках, коли лише однієї психотерапії для досягнення бажаного ефекту не вистачає, я рекомендую приймати рослинні відвари, настоянки валеріани, хмелю, собачої кропиви, глоду тощо. Вітаю форму випуску рослинних засобів у вигляді пігулок і капсул. Це додає простоти й зручності у використанні.

З того часу, як зʼявилася дієтична добавка «СОНОРМІН», я віддаю їй перевагу в комплексній терапії тривоги, артеріальної гіпертензії, душевного і фізичного виснаження та порушення сну.
Комбінація психотерапії із СОНОРМІНОМ зберігає природну екологічність лікування, прискорює час видужання та не викликає звикання.

Перед уживанням дієтичної добавки «СОНОРМІН» поінформуйте про це свого лікуючого лікаря.

Міцного всім сну і незламного здоровʼя!

Василенко Оксана Михайлівна
Василенко Оксана Михайлівна

лікар-невролог вищої категорії, клініка «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Дієтичну добавку «СОНОРМІН» застосовую у своїй практиці для комплексного та симптоматичного лікування функціональних порушень сну. І пацієнти, і я, як лікар, результатом задоволені.

СОНОРМІН зацікавив мене гармонійно дібраною унікальною комбінацією кореня валеріани, раувольфії зміїної, шишок хмелю і мелатоніну, що сприяє нормалізації сну.

Покращення процесу засинання відбувається завдяки седативній дії на центральну нервову систему компонентів кореня валеріани, багатогранній дії раувольфії зміїної на ретикулярну формацію головного мозку і гіпоталамусу, що зумовлює зменшення нервової напруги та сприяє подовженню тривалості сну. Сонливість стає близькою до природного сну.

Наявність у дієтичній добавці мелатоніну, що регулює циркадний ритм людського організму, визначає фізіологічність процесу засинання. Метаболіти шишок хмелю мʼяко знімають підвищену дратівливість, емоційну нестабільність і тривожність та посилюють заспокійливу дію кореня валеріани.

Кожевнікова Олена Юріївна
Кожевнікова Олена Юріївна

лікар дитячого медичного центру Nena Club, м. Запоріжжя

Звернула увагу на СОНОРМІН, оскільки він має натуральний склад, а отже, не має побічних ефектів та не викликає залежності.

Склад СОНОРМІНУ збалансований. Крім рослин (саме рослин, а не їх екстрактів), які мають заспокійливий і снодійний ефект, препарат також містить мелатонін ‒ гормон, який сприяє відновленню циркадних ритмів (ритм сон/пробудження, активність/відпочинок) та ефективному здоровому сну.

Дослідила дію СОНОРМІНУ в першу чергу на собі. Снодійний ефект спостерігається через 40‒60 хвилин. Якість сну помітно покращилась і, як наслідок, є сили активно працювати протягом дня.

Рекомендую, коли це можливо, використовувати препарати на основі натуральної рослинної сировини.

Клешич Валерій Олександрович
Клешич Валерій Олександрович

лікар вищої категорії, психотерапевт, рефлексотерапевт

Препарат «ВІКТОРІН» має унікальний склад. Його компоненти досліджувалися українськими вченими впродовж тривалого часу, їх ефективність підтверджується численними науковими публікаціями. Вартість ВІКТОРІНУ нижча, ніж вартість подібних препаратів західного виробництва.

Я призначаю своїм пацієнтам ВІКТОРІН паралельно з основним лікуванням як імуномодулятор для відновлення імунної системи після COVID-19. Після прийому курсу ВІКТОРІНУ відмітив покращення показника сатурації крові та гарне самопочуття пацієнтів.

Добре, що в Україні розробки вчених впроваджуються у виробництво.