Чому чоловіки з аденомою часто відтягують візит до уролога?
Піти на прийом до уролога – це означає визнати себе хворим чоловіком, який має чоловічі проблеми. Для чоловіка, який зважився відвідати лікаря, це вимагає мужності. І передусім це пов’язано з побоюванням болючих маніпуляцій.
На прийомі уролог оглядає пацієнта. Це не просто зовнішній огляд, це пальцевий ректальний огляд, який проводиться через пряму кишку. Це можливість виконання ультразвукового дослідження, яке проводиться спеціальним датчиком через пряму кишку. Можливо, біопсія простати. Якщо на те будуть показання. Це досить неприємні маніпуляції. Усі ми люди, і тому ми завжди прагнемо уникати якихось болючі відчуття у своєму житті.
Є й ті, хто боїться операції. Але чоловіки мають розуміти, що будь-яка операція призначається, коли вже немає іншого виходу. Якщо ж є можливість хоч якось лікувати аденому, зменшити деякі симптоми без операції, то лікарі зазвичай вдаються до цих методів.
Сьогодні в арсеналі лікарів багато медикаментозних препаратів, які у більшості випадків можуть усунути симптоми аденоми простати та можуть зупинити її прогресування. Йдеться про різні схеми лікування, різні фітопрепарати, добавки, більш серйозні медикаментозні засоби, які зазвичай призначаються лише на очному прийомі. Ведення пацієнта з аденомою простати може бути консервативним або медикаментозним. Про це не слід забувати і лікарю, і пацієнту. Якщо вам призначатимуть операцію, обов’язково запитайте: а по-іншому ніяк не можна лікувати аденому? Можливо, більшість симптомів можна скоригувати і без оперативного втручання?
Варто ще згадати й про такий важливий момент. Зважаючи на те, що чоловіки бояться відвідувань уролога, дуже часто на прийом їх приводять їхні «другі половинки». Дорослий чоловік, якого привела до лікаря дружина, нікого не здивує.
Дуже часто саме жінки стежать за здоров’ям своїх чоловіків та родичів. І правильно роблять: якщо чоловік, брат або батько скаржиться на часті сечовипускання, його варто відправити до лікаря. Особливо це стосується «вікових» чоловіків, які часто бігають у туалет, у тому числі й ночами, тужаться, але до лікаря не йдуть. Вони стверджують, що не відбувається нічого особливого ‒ просто роки беруть своє. У результаті до фахівця вони можуть потрапити в дуже занедбаному стані. Тому варто не відкладати візит до лікаря, треба піклуватися про своє здоров’я, адже саме воно потрібне нам, щоб насолоджуватися життям у будь-якому віці!

Піти на прийом до уролога – для чоловіка це означає визнати свої чоловічі проблеми, визнати себе хворим. Візит

Адаптогенами називають речовини (переважно рослинні компоненти), які допомагають організму справлятися з навант

Ви не висипаєтеся? Важко засинаєте? А раптом у вас безсоння? Відповідаємо на ці та інші запитання. 1. Як точ